Perelõimeleer on uut sorti laagriskäimise kontseptsioon, mida oleme viimase paari aasta jooksul järjest edasi arendanud. See on suurepärane võimalus tulla ja lüüa suvelaagris kaasa koos oma perega:  abikaasa, vanavanemate, alla 10-aastaste lastega! Tihtipeale sooviksid päevasest laagrimelust osa võtta ka perede algkooliealised lapsed, kuid ööd võõras kohas ilma vanemata võivad tunduda liiga hirmutavad. Sellises olukorras ongi Perelõimeleeri võimalus väga suureks abiks. Päeval lapsed seiklevad teiste laagrinoortega, õhtul poevad emme-issi kaissu unele. 

Hea võimalus ka mitte-eestikeelsetel lapsevanematele (vajadusel meie poolt tõlge inglise keelde!) või näiteks Lõimeleeri vilistlastele, kes enam noortelaagri vanusepiiri hästi ei sobitu, kuid sooviksid üheskoos vanade laagrist leitud sõpradega Eestis ja laagrimelus jälle kokku tulla!

 

Perelõimeleer on eriti paindlik võimalus laagrielus osalemiseks, näiteks saab osaleda valitud laagrivahetuses ka ainult osaajaliselt, teatud valitud päevad.  

Tagasiside perelõimeleeris osalenud lapsevanemalt (2020) (<- kliki lingil)

  1. Perelõimeleer 2021, vahetus 11.07-17.07.2021

  2. Perelõimeleer 2021, vahetus 25.07-31.07.2021

 

Osalustasu:

·        31. jaanuarini 2021: 115 EUR

·        alates 1. veebruarist 2021: 145 EUR

·        alates 1. maist 2021: 175 EUR

Sisaldab kogu toitlustust ning programmi, sh vajadusel tõlge inglise keelde. EI SISALDA majutust. Majutusvõimalus tuleb antud puhul ise juurde broneerida kas näiteks kohalikus Tääksi puhkemajas või mõnes muus lähedalasuvas majutuskohas. Samuti on teretulnud kooli juures telkimine või cämpimine või lihtne majutus koolimajas: küsi lisa mtu.loimeleer@gmail.com

 

Kui vajate abi majutuse soovitustega või majutuse broneerimisel, kirjutage meile julgelt: mtu.loimeleer@gmail.com

NB! Tulenevalt COVID-19 ennustamatust levikust tagab MTÜ Lõimeleer piletite kasutamise vajadusel 2022. aastal (palume vastavast soovist teatada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15.06.2021).

Perelõimeleer.jpg
Perelõimeleer2.jpg