top of page

Perelõimeleer on uut sorti laagriskäimise kontseptsioon, mida oleme viimase paari aasta jooksul järjest edasi arendanud. See on suurepärane võimalus tulla ja lüüa suvelaagris kaasa koos oma perega:  abikaasa, vanavanemate, alla 10-aastaste lastega! Tihtipeale sooviksid päevasest laagrimelust osa võtta ka perede algkooliealised lapsed, kuid ööd võõras kohas ilma vanemata võivad tunduda liiga hirmutavad. Sellises olukorras ongi Perelõimeleeri võimalus väga suureks abiks. Päeval lapsed seiklevad teiste laagrinoortega, õhtul poevad emme-issi kaissu unele. 

Hea võimalus ka mitte-eestikeelsetel lapsevanematele (vajadusel meie poolt tõlge inglise keelde!) või näiteks Lõimeleeri vilistlastele, kes enam noortelaagri vanusepiiri hästi ei sobitu, kuid sooviksid üheskoos vanade laagrist leitud sõpradega Eestis ja laagrimelus jälle kokku tulla!

 

Perelõimeleer on eriti paindlik võimalus laagrielus osalemiseks, näiteks saab osaleda valitud laagrivahetuses ka ainult osaajaliselt, teatud valitud päevad.  

Tagasiside perelõimeleeris osalenud lapsevanemalt (2020) (<- kliki lingil)

Tagasiside perelõimeleeris osalenud lapsevanemalt (2021) (<- kliki lingil)

19.-28.07.2023

Osalustasu inimese kohta aprilli jooksul 180 eurot, alates 1. maist 220 eurot, alates 23. juunist 260 eurot.

Majutusvõimalus tuleb antud puhul ise juurde broneerida nt booking.com, seoses põgenikevooluga Ukrainast on Tääksi majutusvõimalused ammendunud.  Samas on teretulnud kooli juures telkimine või kämpimine või lihtne majutus koolimajas klassipõrandal, magamisvarustus on olemas: küsi lisa mtu.loimeleer@gmail.com

 

Kui vajate abi majutuse soovitustega või majutuse broneerimisel, kirjutage meile julgelt: mtu.loimeleer@gmail.com

Perelõimeleer2.jpg
Perelõimeleer.jpg
bottom of page