top of page

Perelõimeleer on uut sorti laagriskäimise kontseptsioon, mida oleme viimase paari aasta jooksul järjest edasi arendanud. See on suurepärane võimalus tulla ja lüüa suvelaagris kaasa koos oma perega:  abikaasa, vanavanemate, alla 10-aastaste lastega! Tihtipeale sooviksid päevasest laagrimelust osa võtta ka perede algkooliealised lapsed, kuid ööd võõras kohas ilma vanemata võivad tunduda liiga hirmutavad. Sellises olukorras ongi Perelõimeleeri võimalus väga suureks abiks. Päeval lapsed seiklevad teiste laagrinoortega, õhtul poevad emme-issi kaissu unele. 

Hea võimalus ka mitte-eestikeelsetel lapsevanematele (vajadusel meie poolt tõlge inglise keelde!) või näiteks Lõimeleeri vilistlastele, kes enam noortelaagri vanusepiiri hästi ei sobitu, kuid sooviksid üheskoos vanade laagrist leitud sõpradega Eestis ja laagrimelus jälle kokku tulla!

 

Perelõimeleer on eriti paindlik võimalus laagrielus osalemiseks, näiteks saab osaleda valitud laagrivahetuses ka ainult osaajaliselt, teatud valitud päevad.  

Tagasiside perelõimeleeris osalenud lapsevanemalt (2020) (<- kliki lingil)

Tagasiside perelõimeleeris osalenud lapsevanemalt (2021) (<- kliki lingil)

Laagri kuupäevad: 17.-26.07.2024

Osalustasu inimese kohta aprilli jooksul 205 eurot, alates 1. maist 245 eurot, alates 21. juunist 285 eurot.
 

NB! Majutusvõimalus Perelõimeleeris tuleb ise juurde broneerida ja

see lisandub hinnale. Majutuda saab kohe õpilaskodu kõrval Tääksi

puhkekeskuses, kus on kahe- ja kolmeinimesetoad vannitoaga (lähem info ja broneerimine tel. 56 94 28 47). Samas on teretulnud kooli juures telkimine või kämpimine või lihtne majutus koolimajas

klassipõrandal, magamisvarustus on olemas: küsi lisa

mtu.loimeleer@gmail.com.

Kui vajate abi majutuse soovitustega või majutuse

broneerimisel, kirjutage meile julgelt:

mtu.loimeleer@gmail.com

Perelõimeleer2.jpg
Perelõimeleer.jpg
bottom of page